Działamy kompleksowo oddłużając Klientów firmowych i osoby prywatne a także rolników, którzy stracili płynność finansową i wpadli w długi.

Warunkiem otrzymania finansowania jest posiadanie nieruchomości, np.: domu, mieszkania, lokalu usługowego, działki rolnej lub budowlanej, gospodarstwa rolnego, może być nieruchomość użyczona, która stanowi zabezpieczenie pożyczki, wpisujemy się w dział IV KW, tak jak banki. Ewentualnie możemy się zabezpieczyć na majątku ruchomym, np.: samochód, maszyny rolnicze i inne lub papiery wartościowe.

Jest to pożyczka bez sprawdzania baz typu BIK, KRD, ERIF czy BIG, którą Klient przeznacza na spłatę swojego zadłużenia następnie my bezpłatnie czyścimy wpisy w bazach i uzyskujemy dla Klienta kredyt bankowy, którym spłacana jest pożyczka oddłużeniowa i automatycznie zwalniana hipoteka.

W takim wypadku staramy się o pożyczkę na jak najkrótszy okres czasu, aby nie generować nie potrzebnych kosztów.

Jeśli Klient ma problem z uzyskaniem zdolności kredytowej potrzebnej do uzyskania kredytu bankowego, np.: brak udokumentowanych dochodów itp. może otrzymać pożyczkę oddłużeniową nawet na 120 miesięcy i spłacać ją w ratach kapitałowo odsetkowych tak jak to ma miejsce w przypadku kredytów bankowych.

W przypadku problemów Klienta z komornikami, egzekucjami komorniczymi, sądami i nakazami zapłaty jesteśmy w stanie pomóc, ponieważ współpracujemy z najlepszymi prawnikami specjalizującymi się w oddłużaniu i Prawie Bankowym.

NIE POBIERAMY OPŁAT WSTĘPNYCH.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że w życiu różnie się układa i czasem nawet najbardziej ambitne i pewne inwestycje zawodzą…i wtedy wszystko idzie w innym, złym kierunku. Najpierw są wezwania do zapłaty, firmy windykacyjne, procesy sądowe, nakazy zapłaty a potem komornik…
Najważniejsze, żeby sobie uświadomić, że to jeszcze nie koniec świata…to TYLKO DŁUGI z których można wyjść z naszą pomocą.
Jeśli znajdują się Państwo w podobnej do opisanej powyżej sytuacji, to czas zacząć działać, nie wolno już więcej tracić czasu, bo nic nie robiąc pogrążają się Państwo coraz bardziej.
Od lat pomagamy naszym Klientom odzyskać płynność finansową, mamy wiele sprawdzonych metod oddłużania z zablokowaniem egzekucji komorniczej włącznie przez najlepszych na rynku prawników z którymi współpracujemy.
Zapraszamy do kontaktu, po zapoznaniu się z Państwa sytuacją zaproponujemy strategię oddłużania.

NIE POBIERAMY OPŁAT WSTĘPNYCH

Kontakt

Napisz do nas

  Dane kontaktowe

  Telefon

  +48 511 363 099
  +48 518 768 866

  E-mail

  biuro@finansepremium.pl

  Niniejsza witryna ma charakter wyłącznie informacyjny, powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego, lecz jedynie zaproszenie do zawarcia umowy współpracy.